Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » » Güzel Köylü Bitti Çilek Kokusu Başlıyor.

Güzel Köylü Bitti Çilek Kokusu Başlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü final yaparak ekranlara veda etti. 24 Haziran'dan itibaren çarşamba geceleri Çilek Kokusu dizisi ekrana gelecek. Güzel Köylü dizisinin ardından Çilek Kokusu'nun nasıl bir tepki alacağı merak konusu.

Güzel Köylü Finalinde Neler Oldu?

Rus kadın ve çocuğunun, Kaan’ın komplosu olduğu anlaşılınca Kaan için köydeki günler sona erer.Bu hatadan dönüş yoktur. Zor durumdaki bu kadına ve çocuğuna bundan sonra Güzel Köylüler bakacaktır.Kamuran, yaptığı bir hata sonucu Kaan’ı da elinden kaçırır.Bunun üzerinde Yusuf,  küplere biner. Üstelik Sultanana son olaylardan sonra tüm mallarını Hüsnü ve Cemal’e bırakmıştır.Yusuf’un tek güvencesi olan Kaan da artık Kamuran’ı terk etmiştir. Bunun üzerine çaresiz kalan Yusuf Kamuran’ı Konya’ya gelin verir.Köyde bir yıldır her türlü olayın içinde olan Kaan sessiz sedasız köyü terk eder.Hem Kamuran, hem de Kaan’dan kurtulan Gül ve Cemal, hak ettikleri gibi sonsuz aşka yelken açarlar.

Çilek Kokusu 1. Bölümde Neler Olacak?

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Çilek Koksu izleyicilerini eğlenceli bir aşk hikayesi bekliyor...
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder