Blogger tarafından desteklenmektedir.

Ezra 2. Bölüm izle - 30.12.2014

Ezra 2. Bölüm İzle - 30 Aralık 2014

Ezra 2. Bölümde Neler Olacak?

Çahangir'in karanlık bir adam olduğunu öğrenen Ezra otelden kaçmak için fırsat kollamaktadır. Mustfa ile Ömer Çahangir'i suç üstü yakalamak için altın kaçakcısı olarak otele görüşmeye gelir. Ezra ile Mustafa'nın yolları ilk defa o gün kesişir. Çahangir, Mustafa ile görüşürken Ezra bu fırsattan yararlanarak kaçar. Mustafa ve Ömer'in polis olduğunu, Ezra'nın da kaçtığını öğrenen Çahangir çılgına döner. Ezra ile Mustafa'nın yolları dışarda da kesişir. Mustafa ,Ezra'dan Çahamgir hakkında bilgi almak istemektedir. Ama Ezra Mustafa'nın polis olduğundan habersiz olduğu için korkarak kaçar. Öte yandan Çahangir, Mustafa ve Ezra'nın peşindedir. Mustafa, Ezra'yı Çahangirden önce bulmak için çabalar. Ezra korku içinde kaçarken yolu hiç de tekin olmayan yerlere düşer. Ezra'nın peşinde olan Mustafa onu bir dondurucunun içinde baygın halde bulur. Ezra'yı kurtardıktan sonra silahlı bir çatışmada vurulan Mustafa hastaneye kaldırılır. Ezra sürprizlerle dolu 2. bölümüle salı akşamı Show TV'de..

 EZRA 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Ezra dizisinin merakla beklenen 2. bölümü 30 Aralık'da 20:00'de Show TV'de...

Ezra 2. Bölüm izle, Ezra Son Bölüm izle,  Ezra Show TV, Ezra 30 Aralık, Ezra Canlı İzle, Ezra Yeni Bölüm İzle

Ezra Yelda - Birgül Kükrer Kimdir?

Ezra dizisinin öne çıkan kadın oyuncularından biri de Yelda karakterini canlandıran güzel oyuncu Birgül Kükrer.

Ezra Yelda Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Dizide komiser yardımcısı Yelda'yı canlandıran Birgül Kükrer zarif görüntüsüne rağmen operasyonlara da katılarak kolay bir kız olmadığını daha ilk bölümden göstermiş oldu.

Birgül Kükrer Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

1985'de Manisa'da dünyaya gelen Birgül Kükrer daha önce Kanal D'nin tarz yarışması Bana Herşey Yakışır'da yarışmacı olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Ezra dizisi ile oyunculuğa adım atan güzel oyuncu daha ilk bölümden başarılı bir performans sergileyerek ileyicilerden tam not aldı.

Ezra Yelda Resimleri - Birgül Kükrer Instagram FotoğraflarıYelda Gerçek Hali, Yelda Gözlüksüz Resimleri, Yeldanın Gerçek Adı Ne?, Ezradaki Yelda, Ezra dizisi Yelda fotoları,

Ezra 2. Bölüm Fragmanı İzle

Ezra 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ezra dizisi merakla beklenen 2. bölümüyle 30 Aralık 2014 pazar günü 20:00'de Fox TV'de...

Ezra Çahangir'in karanlık bir adam olduğunu öğrenir ve kaçmak için fırsat kollar. Mustafa'da Çagangir'in altınlarını kaçırmak için görüşmeye gelir. Mustafa görüşmeye gelirken Ezra ile karşılaşır ve ilk elektiriklenme burada olur. Ezra, Çahangir'in elinden kurtulabilecek mi? Mustafa Çanhangir'i suç üstü yakalayıp hapse atabilecek mi? Mustafa ile Ezra'ya sahip çıkacak mı? Bütün bu soruların cevabı 2. bölümde yanıt bulacak. Ezra heyecan dolu yeni bölümüyle 30 Aralık'ta Show TV'de...

İşte Ezra  dizisinin 2. Bölüm fragmanı.


Ezra  Yeni Bölüm Fragmanı İzle,   Ezra Son Bölüm Fragmanı, Ezra  Tanıtımı İzle, Ezra  Dizisi İzle

Ezra Ömer - Serkan Şenalp Kimdir?

Ezra dizisinin genç oyuncularında biri de Serkan Şenalp. Yakışıklı oyuncu Ezra dizisinde Mustafa'nın ortağı ve en yakın arkadaşı olan Ömer'i canlandırııyor.

Ezra Ömer - Serkan Şenalp Kimdir?

1985'de İstanbul'da dünyaya gelen Serkan Şenalp, Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi aldı. Bizçok dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncu ayrıca reklam filmlerinde de bolca yer aldı.  Serkan Şenalp'in oyunculuk karıyerinde önemli bir pay sahibi olan Selena dizisi genç oyuncunun tanınmasında öneli oldu. Selena'da Ozan karakteri ile özellikle genç kızların ilgisini toplayan Serkan Şenalp sonraki yıllarda  İlk Aşkım, Hayat Devam Ediyor ve Kızım Nerede gibi dizilerden rol aldı.

Ezra dizisinde komser yardımcısı Ömer'i canlandıran Serkan Şenalp'in nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

 Serkan Şenalp'in Instagram ve Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından paylşatığı fotoğraflar.


Ezra Çahangir - İsmail Filiz Kimdir?

Ezra dizisinin öne çıkan erkek oyuncularından biri de Çahangir karakterini canlandıran İsmail Filiz.

Ezra Çahangir Kimdir?


Çahangir silah, altın ve petrol kaçakçılığı yapan bir mafyadır. Uluslar arası bir suçlu olan  Çahangir Libya'da silah pazarlığı yaptığı sırada Ezra'yı görür ve görür görmez de aşık olur. Ezra'yı da yanına alarak İstanbul'a döner. Çahangir'in intikam almak için peşinde olduğu insanlar vardır. Onları tek tek bulup öldürerek intikamını almaya yemin etmiştir.

 İsmail Filiz Kimdir?


İsmail Filiz 1980'de Çankırı'da dünyaya gelmiştir. Paşa Gönlüm ve Ezel dizilerinde rol alan yakışıklı oyuncu ayrıca Anadolu Kartalları isimli sinema filminde de rol almıştır.

Ezra Tiwtter'a damga vurdu.

İlk bölümü ile ekrana gelen Ezra dizisi izleyicilerin çoğundan tam not aldı.

Sosyal medyada gecenin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Ezra hakkında yapılan bazı yorumları sizleri için derledik.

EZRA 1. BÖLÜM İZLE


İşte Ezra'nın 1. bölümü ile ilgili yapılan yorumlar:

@denizgoz_
#Ezra bitti tekrardan izliyorum.İlk bölümden bu kadar bağımlılık yapacağını bilmezdim 😊

@HacerAsLan17
Şefim deve yine geldi tam arkanızda oğlum ne devesi ne devesi ya 😃😃 yine mi yaa #Ezra bildiğin deveye gizli görevdeyim dedi ya #Mustafa 😃😃

@Maylitemin
Ezra dizisindeki cihangir yunan tanrısı gibi değilmi arkdşlr

@KadriyeUyumaz
#ezra Cahangir kiz arkadasim dedi vaov

@lalecevik
Ezra'daki gibi bir polislik varsa Allah bin belamızı vermiş demektir

@Gttk1
Ezra'daki Turist Koreli onu da anlamadım sanmayın ha

@idiltafann
#ezra inşallah canım inşallah :D

@serkoo79
#Ezra harika olmuş sıkıcı salı günleri değişir artık 👏👏👏

@HacerAsLan
Hadi abicim Hadi görüşürüz Hadi eyvallah #İnş canım #İnş 😃😃😃 #Ezra #Mustafa

@hatticegenis
#Ezra ilk bölümü ile efsane oldu resmen.

@_black_heaven_
#Ezra dizi çok iyiya 😁👍 diziye bayıldım sanırım ismailden kaynaklanyor,belkide yusufun o tatlı hallerinden kaynaklı olablr bilmyorum 👍👍

@PERVNGKDEMR
doyamıyorum izlemeye #Ezra tekrar çıkarda izlemezmiyim :)

@theyusicim
oyunculuğun,güzelliğinle büyüledin bizi melek!:) #Ezra @ruveydaksz

@ForoverSerkanst
@nuranabagieva Favori dizilerimin ilk sıralarına girdi Ezra mükemmel bi dizi yani tutulur kesin ♥

@OzerrAynur
Harbiden bu Ezra'da ki çocuk çok yakışıklı :))

@KadriyeUyumaz
#ezra Mustafa & Omer Pantolonlar küçük gelmis

@ElitezDerya1905
#Ezra Dizide ne ararsan var.komedi,aksiyon.bu bölümü bin kere izlesem sıkılmam herhalde:-)):-)#tektabancamustafa

Ve Ezra Başlıyor!

Merakla beklenen Ezra dizisi salı günü başlıyor. Show TV'nin iddialı projelerinden olan Ezra'nın 7. tanıtım fragmanı da yayınlandı. Son yayınlanan fragman Mehter Marşı ile başlıyor. Yusuf Çim'in canlandırdığı Mustafa'nın ön plana çıktığı tanıtımda oldukça eğlenceli sahnelere yer verilmiş.

Ezra 1. Bölüm İzle

 

Ezra 5. tanıtım fragmanı izle

Show TV'nin yeni dizisi bu salı 1. bölümüyle ekranlara gelecek. Tanıtımların uzun zaman önce yayınlanmaya başlanan Ezra'nın 5. tanıtımı da geçtiğimiz gün yayınlandı. Ezra yetimhaneden İtalya'ya kaçırılan kardeşinin bulmak için Gazze'den yola çıkar. Mustafa ile Ezra ilk olarak Hüseyinov'un teknesinde karşılaşırlar. Hüseyinov altın kuryesi sandığı kişilerin polis olduğunu öğrenince deliye döner. Karışıklık sırasında çok korkan Ezra polislerin tarafına geçerek tekneden Mustafa ile birlikte kaçar. Ezra ile Mustafa arasındaki aşk hikayesi tam da bu anda başlar.

Ezra 1. Bölüm izle - 23.12.2014

Ezra 1. Bölüm İzle - 23 Aralık 2014

Ezra 1. Bölümde Neler Olacak?

Ezra küçükken yetimhaneden İtalya'ya kaçırılan kardeşinin bulmak için Gazze'den yola çıkar. Ama yasal olarak İtalya'ya gitmesi mümkün olmadığından kaçak yoldan gitmeyi dener. İtalya'ya insan kaçıran bir gemide yer bulur. Ama gemi İtalya'ya varamadan Kıbrıs yakınlarında batar. Bütün yolcular ölürken bir tek Ezra hayatta kalır. Ezra'yı zengin bir iş adamı olan Hüseyinov kurtarır. Ezra'yı görür görmez aşık olan Hüseyinov yasa dışı işler yapan karanlık bir iş adamıdır. Ezra tekneye çıktığı anda Hüseyinov kaçak altın kuryesi sandığı kişilerle pazarlık yapmaktadır. Kaçakçı sandığı kişiler ise komiser olan Mustafa ve Ömer'dir. Mustafa ile Ezra ilk olarak Hüseyinov'un teknesinde karşılaşırlar. Hüseyinov kuryelerin polis olduğunu öğrenince deliye döner. Karışıklık sırasında çok korkan Ezra polislerin tarafına geçerek tekneden Mustafa ile birlikte kaçar. Ezra ile Mustafa arasındaki aşk hikayesi tam da bu anda başlar.

Ezra dizisinin merakla beklenen 1. bölümü 23 Aralık'da 20:00'de Show TV'de...

Ezra 1. Bölüm izle, Ezra Son Bölüm izle,  Ezra Show TV, Ezra 23 Aralık, Ezra Canlı İzle, Ezra Yeni Bölüm İzle

Ezra Set Fotoğrafları

Ezra Set Fotoğrafları, Ezra  Kamera Arkası Görüntüleri, Ezra Setinden Resimler.

 Ezra dizisinin çekimleri tüm hızı ile devam ediyor. Dizinin ilk bölümü bu hafta Show TV'de ekrana gelecek. Aralıksız devam eden çekimlerde oyuncular yoğun tempoya rağmen bir hayli istekli. Samimi bir ortamda yapılan çekimlerde oyuncuların mutluğu gözlerden kaçmıyor. Sete verilen aralarda bir hayli mutşu oldukları gözlenen oyuncular fotoğraf çekmekten de geri kalmıyor. Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, Zeynep Koltuk ve Nurana Bagieva çektikleri fotoğrafları Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşıyor. Ezra son bölümleri ile her salı Show'da...

 İşte kamara arkasıdan yansıyan renkli kareler.

Ezra Hangi Kanalda, Ne Zaman, Hangi Gün?

Ezra Ne Zaman, Hangi Gün?

Ekranların merakla beklenen yeni aşk dizisi Ezra 23 Aralık'ta izleyicilerle buluşuyor. Daha önce 16 Aralık'ta başlayacağı duyrulan dizinin yayın tarihi bir hafta ileri atıldı. Ezra her salı ekrana gelecek.

Ezra Hangi Kanalda?

Ezra Show TV'nin iddialı dizilerinden biri. 23 Aralık'tan itibaren her salı sizlerle..

Gazze'li Ezra'nın hikayesinin anlatılacağı dizide aşk ve aksiyon bir arada olacak. İtalya'ya kaçırılan kardeşini bulmak için Gazze'den yola çıkan Ezra'nın yolu İstanbul'da son bulur.

Başrollerinde Reveyda Öksüz, Yusuf Çim, Nurana Bagieva, Zeynep Koltuk ve İsmail Filiz gibi genç isimlerin yer aldığı Ezra dizisinde Asuman Dabak da yer alıyor.

Ezra Kapak Fotoğrafları - Resimleri

Sizler için hazırladığımız kapak fotoğrafları. Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya sitelerine ekleyebileceğiniz birbirinden güzel Ezra resimleri.
Bu da instagram hesabına eklemek isteyenler için...

Ezra Hayranlarına Kötü Haber!

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Ezra'dan hayranlarını üzecek haber.

Ezra 1. Bölüm Fragmanı İzle

16 Aralık'ta başlayacağı duyrulan dizinin yayın tarihi değişti! Dizinin yayın tarihinin değişmesinde 16 Aralık'ta Galatasaray ile Balçova Yaşamspor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası maçının etkili olduğu sanılıyor. ATV'den canlı yayınlanacak olan maçın şifresiz kanalda olması reytinglerin büyük önem taşıdığı günümüzde Ezra dizisini olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple Ezra dizisinin yayın tarihi bir hafta ertelenerek 23 Aralık olarak belirlendi.Ezra bu hafta başlıyor...

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Ezra bu hafta başlıyor.

Aksiyon ve aşkın bir arada olduğu Ezra'yı kimi zaman soluksuz, kimi zaman da gözyaşlarıyla ileyeceksiniz.

 Ezra 1. bölüm fragmanı izle!

Tüm ailesini kaybeden Ezra, Gazze'den ayrılarak küçük yaşta İtalya'ya kaçırılan kardeşini bulmak için yollara düşer. İtalya'ya gitmek için bindiği küçük sandal batınca bütün göçmenler sulara gömülür. Küçük kardeşi için hayata tutunan Ezra'yı zengin bir iş adamı teknesine alarak kurtarır. Ezra desransı bir aşk hikayesi yaşayacağı Mustafa ile ilk defa bu teknede karşılaşır. Polis olan Mustafa Ezra'ya ilk görüşte vurulur ve ona yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya çalışır. Heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı dizide aşk ve romantizim de eksik olmayacak.

 Ezra 1. bölümü ile 16 aralık salı günü 20:00'de Show TV'de.. Sakın kaçırmayın!

Ezra Oyuncu Kadrosu:
Rüveyda Öksüz (Ezra)
Yusuf Çim (Mustafa)
Asuman Dabak (Mustafa'nın Annesi)
Serkan Şenalp (Mustafa'nın arkadaşı Ömer)
İsmail Filiz (Zengin iş adamı Hüsevinov)
Nurana Bagieva (Hüsevinov'un Sevilisi)
Zeynep Koltuk (Mustafa'nın Amiri)

Ezra'dan aksiyon dolu tanıtım

Ezra 4. Tanıtım Fragmanı izle

Ekranlarınn yeni dizisi Ezra'nın 4. fragmanı yayınlandı. Bol aksiyonlu 4. fragmanda silahlar konuşuyor. Heyecan dolu sahneler Ceza'nın hareketli Rap şarkısı eşliğinden soluksuz ileniyor. Baş rollerinde Yusuf Çim ve Rüveyda Öksüz'ün yer aldığı Ezra 1. bölümü ile 16 Aralık salı akşamı Show TV'de sizlerle...